KONST / Litografier / Färglitografi 16195303
*
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:41:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49